KONST / Litografier / Färglitografi 14077433
nr 1407 7433
Lars Karlsson Frost
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, Stilleben med frukter på bord, PT. Bladets mått: 29x29, yttermått inklusive ram: 38x38 cm
Lars Karlsson, svensk bildkonstnär född 1958.
måndag 5 juli 2021
kl 18:09:52